Regular Price 999 999,00 Ft
365 napos visszaküldési jog
Szállítás 3-6 munkanap
Árgarancia
Specifications
| Maximális ajánlott nyomás | 5 PSI |
|---|---|
| Max lábhossz | 120 cm |
| Konstrukció | , |
| Uszonyok | 1 x Removable Fin |
| Súly | 17 kg |
| Maximális terhelés | 200 kg |
| Ülések | 2 |
| Cikkszám | 0601005063119-vconf |








