Regular Price 999 999,00 Ft
Ingyenes szállítás erre a termékre
365 napos visszaküldési jog
Szállítás 3-6 munkanap
Árgarancia
Specifications
| Maximális ajánlott nyomás | 10 PSI |
|---|---|
| Max lábhossz | 120 cm |
| Konstrukció | , |
| Uszonyok | 1 x Removable Fin |
| Súly | 16 kg |
| Maximális terhelés | 120 kg |
| Ülések | 1 |
| Cikkszám | 0601005062105-vconf |








