Regular Price 999 999,00 Ft
365 napos visszaküldési jog
Szállítás 3-6 munkanap
Árgarancia
Specifications
| Deck dizájn | Hajtható |
|---|---|
| Csapágyak | ABEC-5 |
| Anyag szakítószilárdság osztály | T6 |
| Kerék profil | Közepes |
| Fejcső hossza | 10 cm / 3.93" |
| Kerék dizájn | Küllős |
| Fejcső szöge | 82,5 |
| Hosszúság - Elülső tengely | 28 mm (1.1") |
| Kibővített | Sekély |
| Kerékagy szélesség | 0.94" (24 mm) |
| Fék típusa | Rugó |
| Összeszerelés | Összeszerelt |
| Rúd forma | T |
| EN14617 Teszt | Elfogadható |
| Fejzet típus | Nem integrált |
| Jellemzők | Egységes fékrendszer |
| Villa dizájn | Kétrészes |
| Cikkszám | 0101005083841-vconf |
| Villatípus | Menetes |








