Már 999 999,00 Ft
Ingyenes szállítás erre a termékre
365 napos visszaküldési jog
Szállítás 3-6 munkanap
Árgarancia
Specifications
| Deck dizájn | Hajtható |
|---|---|
| Csapágyak | ABEC-7 |
| Anyag szakítószilárdság osztály | T6 |
| Kerék keménysége | 88 A |
| Fejcső hossza | 110 mm |
| Kerék profil | Közepes |
| Fejcső szöge | 82.5° |
| Kerék dizájn | Küllős |
| Felfüggesztés | Első kerék |
| Hosszúság - Elülső tengely | 60 mm (2.36") |
| Kibővített | Sekély |
| Hosszúság - Hátsó tengely | 72 mm (2.67") |
| Fék típusa | Rugó |
| Összeszerelés | Részben összeszerelt |
| Rúd forma | T |
| EN14617 Teszt | Elfogadható |
| Fejzet típus | Nem integrált |
| CE-tanúsítványos | Igen |
| Villa dizájn | Kétrészes |
| Cikkszám | 0101005053233-vconf |
| Villatípus | Menetes |








