Regular Price 999 999,00 Ft
365 napos visszaküldési jog
Szállítás 3-6 munkanap
Árgarancia
Specifications
| Deck dizájn | Egyrészes |
|---|---|
| Csapágyak | ABEC-7 |
| Anyag szakítószilárdság osztály | T6 |
| Kerék keménysége | 82 A |
| Fejcső hossza | 10 cm |
| Kerék profil | Közepes |
| Fejcső szöge | 82.5° |
| Kerék dizájn | Küllős |
| Kibővített | Sekély |
| Hosszúság - Elülső tengely | 30 mm (1.18") |
| Fék típusa | Flex Sárvédő |
| Kerékagy szélesség | 0.94" (24 mm) |
| Rúd forma | Y-alakú |
| Hosszúság - Hátsó tengely | 67 mm (2.48") |
| Fejzet típus | Nem integrált |
| Összeszerelés | Részben összeszerelt |
| Villa dizájn | Kétrészes |
| EN14617 Teszt | Elfogadva |
| Villatípus | Menetes |
| Cikkszám | 0101005044798-vconf |








