Már 999 999,00 Ft
365 napos visszaküldési jog
Szállítás 3-6 munkanap
Árgarancia
Specifications
| Deck dizájn | Hajtható |
|---|---|
| Villatípus | Menetes |
| Anyag szakítószilárdság osztály | T6 |
| Csapágyak | ABEC-7 |
| Fejcső hossza | 110 mm |
| Kerék keménysége | 82 A |
| Fejcső szöge | 82.5° |
| Kerék profil | Közepes |
| Felfüggesztés | Első kerék |
| Kerék dizájn | Küllős |
| Kibővített | Sekély |
| Hosszúság - Elülső tengely | 60 mm (2.36") |
| Fék típusa | Rugó |
| Hosszúság - Hátsó tengely | 64 mm (2.36") |
| Rúd forma | T |
| Összeszerelés | Összeszerelt |
| Fejzet típus | Nem integrált |
| EN14617 Teszt | Elfogadva |
| Villa dizájn | Kétrészes |
| Cikkszám | 0101005044699-vconf |








