Már 999 999,00 Ft MEGTAKARÍTÁS 0,00 Ft
365 napos visszaküldési jog
Szállítás 3-6 munkanap
Árgarancia
Specifications
| Kerékpározási Kategória | Utcai Gyilkos |
|---|---|
| Kerék szélessége | 30 mm |
| Szint | Kezdő és Profi |
| Csapágyak | ABEC-9 |
| Deck dizájn | Egyrészes |
| Kerék keménysége | 88 A |
| Anyag szakítószilárdság osztály | T6 |
| Kerék profil | Kerek |
| Fejcső hossza | 100 mm (3.94") |
| Kerék dizájn | Küllős |
| Fejcső szöge | 82.5° |
| Hosszúság - Elülső tengely | 50 mm (1.96") |
| Kibővített | Sekély |
| Kerékagy szélesség | 30 mm (1.18") |
| Fék típusa | Fék nélküli sárvédő (nem fékez) |
| Hosszúság - Hátsó tengely | 94 mm (3.54") |
| Rúd forma | T |
| Összeszerelés | Részben összeszerelt |
| Fejzet típus | Integrált |
| EN14617 Teszt | Elfogadva |
| Villa dizájn | Egyrészes |
| CE-tanúsítványos | EN14619 |
| Villatípus | Menet nélküli |
| Cikkszám | 0101001118918-vconf |









