Regular Price 999 999,00 Ft
365 napos visszaküldési jog
Szállítás 3-6 munkanap
Árgarancia
Specifications
| Deck dizájn | Egyrészes |
|---|---|
| Kerék keménysége | 88 A |
| Anyag szakítószilárdság osztály | T6 |
| Kerék profil | Keskeny |
| Fejcső hossza | 11.5 cm |
| Kerék dizájn | Üreges |
| Fejcső szöge | 82.5° |
| Hosszúság - Elülső tengely | 45 mm (1.77") |
| Kibővített | Sekély |
| Kerékagy szélesség | 0.94" (24 mm) |
| Fék típusa | Fékezés nélküli sárvédő Alumínium (nem fékez) |
| Hosszúság - Hátsó tengely | 130 mm (5.12") |
| Rúd forma | T |
| Összeszerelés | Részben összeszerelt |
| Fejzet típus | Integrált |
| EN14617 Teszt | Elfogadva |
| Villa dizájn | CNC Alumínium villa |
| CE-tanúsítványos | EN14619 |
| Villatípus | Menet nélküli, Aluminium |
| Cikkszám | 0101001090290-vconf |
| Csapágyak | ABEC-11 Magas teljesítmény |









