Már 134,95 Ft Regular Price 999 999,00 Ft MEGTAKARÍTÁS 999 864,05 Ft
365 napos visszaküldési jog
Szállítás 3-6 munkanap
Árgarancia
Specifications
| Deck dizájn | Egy darab, első hegesztés |
|---|---|
| Kerék keménysége | 85 A |
| Anyag szakítószilárdság osztály | T6 |
| Kerék profil | Keskeny |
| Fejcső hossza | 11.5 cm |
| Kerék dizájn | Üreges |
| Fejcső szöge | 82.5° |
| Hosszúság - Elülső tengely | 45 mm (1.77") |
| Kibővített | 3,5º |
| Kerékagy szélesség | 0.94" (24 mm) |
| Fék típusa | Flex Fender nylon öntött alumínium |
| Hosszúság - Hátsó tengely | 110 mm (4.33") |
| Rúd forma | Y-alakú |
| Összeszerelés | Részben összeszerelt |
| Fejzet típus | Integrált |
| EN14617 Teszt | Elfogadva |
| Villa dizájn | Acél |
| CE-tanúsítványos | EN14619 |
| Villatípus | Menet nélküli, Acél |
| Cikkszám | 0101001089041-vconf |
| Csapágyak | ABEC-11 Magas teljesítmény |









