Nincs raktáron
Nincs raktáron
Nincs raktáron
Nincs raktáron
Nincs raktáron
Nincs raktáron
Nincs raktáron
Nincs raktáron
Nincs raktáron
Nincs raktáron
Nincs raktáron
Nincs raktáron
Nincs raktáron
Nincs raktáron
Nincs raktáron
Nincs raktáron
Nincs raktáron
Nincs raktáron
Nincs raktáron
Nincs raktáron
Nincs raktáron
Nincs raktáron
Regular Price 999 999,00 Ft
Ingyenes szállítás erre a termékre
365 napos visszaküldési jog
Szállítás 3-6 munkanap
Árgarancia
Termékinformáció:
Az NKD bemutatta a legdinamikusabb stunt rollert, rengeteg erővel és energiával, ami valóban megváltoztatja a roller piacot!Ha szeretedd a sima stunteket és a tiszta forgásokat, az NKD Turbine roller nyilvánvaló választás számodra. Akár utcai kerékpározásról, akár rampák és sínek használatáról beszélünk egy gördeszka parkban.
Az NKD Turbine egy stunts rollá, amely a legmagasabb minőségű alumíniumból készült. Mivel csak korlátozott számú roller készült ebből az alumíniumtípusból. Amitől ez az alumíniumtípus annyira presztízsértékűvé válik, az az, hogy hihetetlenül erős és könnyű egyidejűleg, ami tökéletes egy minőségi roller tervezéshez.
Ezen kívül az NKD Turbine 3D egy egy darabból készült megmunkálással rendelkezik. Ez mind a deckre, mind a villára vonatkozik, és hozzájárul egy robusztusabb és pontosabb roller tervezéshez. Még hegesztés nélkül is. Ez különösen okos nehéz landolások és vad trükkök során, ahol a 3D kialakítás és a megmunkálás miatt tapasztalni fogod az NKD Turbine roller lenyűgöző erejét és kiváló minőségét.
Ezek az NKD Turbine stunt rollerek NKD Hollow Air kerekekkel vannak felszerelve, ahol a tengely anyaga, mint a roller, alumíniumból készült. A kerekek speciális módon készültek, lyukakkal a fémből, mivel ez az anyag együtt tartós és könnyű kerekeket biztosít.
Ezen kívül, hogy még inkább csökkentse a súlyt, az NKD Turbine-nak van néhány különleges vágása a nyakszáron, a fejcsőn és a villán - valamint NKD stílusgyártási vágása a deck közepén. Ezekkel a vágásokkal és a speciális alumínium anyaggal egy könnyű, tartós és erős rollert kapsz, amely képes városban száguldani és őrületes stunteket csinálni a gördeszkaparkokban.
Az NKD Turbine roller számos teszten ment keresztül, amelyeket az NKD hagyományos csapatának sok profi versenyzője végzett, akik mind ajánlják ezt a rollert a roller szerelmes emberek számára, függetlenül a képességeiktől és a vàojaiktól. Ezek során a különböző teszteken, a tervezési fázisban, az NKD Turbine CE jóváhagyást kapott, amely végső pecsétet helyez ezen roller kiváló minőségére.
Mint szép bónusz is említést nyer, hogy az NKD profi csapatának versenyzője, Mathias Villers, ezt a rollert használta a közelmúltbeli FISE versenyen Montpellier-ben.
Nincs ennél menőbb!
Ingyenes szállítás
Ingyenes szállítás 30000 Ft feletti vásárlás esetén. Ha a vásárlás összege 39€ és 30000 Ft között van, a szállítási díj 8,95€.
További információ itt.
Gyors szállítás
Szállítási idő: 3–5 munkanap
További információ itt.
365 napos visszaküldés
Ha az EuroSkateshop weboldalán vásárolsz, 365** nap áll rendelkezésedre, hogy meggondold magad.
Ingyenes csere
Ingyenes visszaküldést biztosítunk, ha másik méretre szeretnéd cserélni.
További információ itt.
| Deck dizájn | Egy darabból, 3D CNC vágott |
|---|---|
| Anyag szakítószilárdság osztály | T6 |
| Fejcső hossza | 11.5 cm |
| Fejcső szöge | 82.5° |
| Kibővített | Sekély |
| Fék típusa | Flex Sárvédő |
| Rúd forma | Y-alakú |
| Fejzet típus | Integrált |
| Villa dizájn | Egyrészes, 3D CNC kivágás |
| Villatípus | Menet nélküli, Aluminium 3D CNC Vágott |
| Csapágyak | ABEC-9, K1000 F1 Teljesítmény |
| Kerék keménysége | 88 A |
| Kerék profil | Közepes |
| Kerék dizájn | Küllős |
| Hosszúság - Elülső tengely | 45 mm (1.77") |
| Kerékagy szélesség | 0.94" (24 mm) |
| Hosszúság - Hátsó tengely | 110 mm (4.33") |
| Összeszerelés | Részben összeszerelt |
| EN14617 Teszt | Elfogadva |
| CE-tanúsítványos | Igen |
| Cikkszám | 0101001050973-vconf |
| Enable Qty Increments (B2B) | Nem |
| Minimum Qty Allowed in Shopping Cart (B2B) | 4 |
| Qty Increments (B2B) | 4 |
Specifications
| Deck dizájn | Egy darabból, 3D CNC vágott |
|---|---|
| Kerék keménysége | 88 A |
| Anyag szakítószilárdság osztály | T6 |
| Kerék profil | Közepes |
| Fejcső hossza | 11.5 cm |
| Kerék dizájn | Küllős |
| Fejcső szöge | 82.5° |
| Hosszúság - Elülső tengely | 45 mm (1.77") |
| Kibővített | Sekély |
| Kerékagy szélesség | 0.94" (24 mm) |
| Fék típusa | Flex Sárvédő |
| Hosszúság - Hátsó tengely | 110 mm (4.33") |
| Rúd forma | Y-alakú |
| Összeszerelés | Részben összeszerelt |
| Fejzet típus | Integrált |
| EN14617 Teszt | Elfogadva |
| Villa dizájn | Egyrészes, 3D CNC kivágás |
| CE-tanúsítványos | Igen |
| Villatípus | Menet nélküli, Aluminium 3D CNC Vágott |
| Cikkszám | 0101001050973-vconf |
| Csapágyak | ABEC-9, K1000 F1 Teljesítmény |
LÁSD MÉG
- Rollerek
- Freestyle
- Freestyle Roller
- NKD Turbine Freestyle Roller
Story Swift Összecsukható Közlekedési Roller
Special Price 74,95 Ft Regular Price 999 999,00 Ft
78 - 105 cm
Story Swift Összecsukható Közlekedési Roller
Special Price 74,95 Ft Regular Price 999 999,00 Ft
78 - 105 cm
Story Urban GO! Összecsukható Ingázó Robogó
Special Price 64,95 Ft Regular Price 999 999,00 Ft
74-91 cm
Story Lux Összecsukható Közlekedési Robogó
Special Price 59,95 Ft Regular Price 999 999,00 Ft
70 - 87 cm
Sale
Sale
Sale
Sale
Sale
Sale





